Facebook Pixel

Ревакциновані українці отримають нові COVID-сертифікати. У МОЗ розповіли, коли та як

Щеплені бустерною дозою українці отримають ковідні сертифікати – роз’яснення МОЗ. Фото: УНІАН

Щеплені бустерною дозою українці отримають ковідні сертифікати – роз’яснення МОЗ. Фото: УНІАН

Українці, щеплені бустерною дозою протикоронавірусної вакцини, отримають нові ковідні сертифікати. Однак, як повідомила заступниця глави МОЗ із питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич, це станеться не раніше кінця січня. До цього часу вони зможуть користуватися своїм «зеленим» сертифікатом.

Для того щоб отримати новий ковідний документ, необхідно в застосунку або на порталі «Дія» не раніше останніх днів цього місяця надіслати відповідний запит. Створення сертифіката після «бустера» є аналогічним до генерації документа на підставі вакцинації або одужання від коронавірусної хвороби. Однак діятиме він 270 днів.

Окрім ковід-сертифіката українці, щеплені ревакцинальною дозою, мають змогу також отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (видається за місцем щеплення або сімейним лікарем, діятиме 270 днів із дня введення останньої дози вакцини).

Telegram Logo

Контекст. Наразі право на бустерну дозу мають медики, співробітники закладів інтернатного типу та особи віком від 60 років.

Коментарі

Всі новини