Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський підписав «ресурсний» закон та ввів податок на виведений капітал для «Дія Сіті»

Президент підписав низку важливих законів. Фото: ОП

Президент підписав низку важливих законів. Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський 18 грудня підписав низку законів, які сприятимуть посиленню конкурентних умов та прозорості ринку, стимулюватимуть розвиток IT-індустрії та сфери культури, спростять набуття громадянства України особами, які захищали нашу країну, а також допоможуть збереженню природних ресурсів та навколишнього середовища.

Серед іншого він підписав закон про внесення змін до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень, який Верховна Рада ухвалила 30 листопада («ресурсний» законопроєкт №5600).

Зазначимо, що на положеннях цього закону частково базується держбюджет-2022, закон про який президент підписав декількома днями раніше. Тобто формально він спочатку ввів у дію слідство, а потім надав чинності причині.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, президент підписав закон про внесення змін до Податкового кодексу та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки України №1946-ІХ, який рада ухвалила 14 грудня. Цей закон встановлює спеціальні умови оподаткування резидентів «Дія Сіті». Фактично, їм запроваджено податок на виведений капітал для окремої галузі.

Коментарі

Всі новини