Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Відповідальність у бізнесі: про що дискутуватимуть топменеджери на VII Форумі «Диригенти змін»

Фото надане партнером

Фото надане партнером

23 вересня в київському гольф-центрі VII Форум «Диригенти змін» об’єднає власників і керівників українських та міжнародних компаній, авторитетних суспільних і державних діячів та лідерів думок задля спільної мети – трансформації себе, власного бізнесу та держави. Організатор заходу – «Делойт» в Україні.

Тема форуму цього року: «Відповідальність. Хто, як не я?»

Криза, з якою зіштовхнувся весь світ, оголила наші слабкі місця – як держави, як бізнесів, як людей. Наше завдання – винести уроки й допомогти собі та одне одному відновитися й зміцніти. Нашим імунітетом до викликів може стати відповідальність. Відповідальність за свою країну, свою справу та своє життя. Хто, як не я?

В учасників події буде нагода долучитися до обговорень із власниками та керівниками провідних компаній, а також із державними діячами. Серед них:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Юрій Косюк, власник та голова правління МХП;

Вячеслав Климов, співзасновник Нова Пошта;

Підписуйтесь на нас в Google News!

Владислав Чечоткін, співзасновник та CEO ROZETKA;

Дмитро Сенниченко, голова Фонду державного майна України;

Андрій Горохов, СЕО UMG Investments;

Олександр Богуцький, СЕО StarLightMedia;

Олена Кошарна, засновниця та головна виконавча директорка інвестиційної компанії Horizon Capital;

Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

У програмі форуму такі панельні дискусії:

1. «Лідерство через відповідальність», модератор – Сергій Кулик, керівний партнер «Делойт» в Україні;

2. «Відповідальність у бізнесі: хто і за що відповідає насправді», модератор – Єгор Григоренко, партнер, керівник департаментів консалтингу та управління ризиками «Делойт» в Україні;

3. «Відповідальність за власне життя», модератор – Андрій Булах, заступник голови правління, директор департаменту з організаційної ефективності та управління персоналом МХП;

4. «Відповідальність перед наступними поколіннями», модератор – Роман Бондар, віцепрезидент Ukrainian Corporate Governance Academy (UCGA).

Більше інформації про програму та спікерів можна знайти на сайті форуму: conductorsofchanges.com

Партнери: МХП, Нова Пошта, Odgers Berndtson Ukraine, Metinvest Digital, Winner Group Ukraine, UMG Investments, StarLightMedia, The Glen Grant, Моршинська, «АТІС ФАРМА».

Усі панельні дискусії будуть перекладені мовою жестів, а простір заходу спланований так, щоб відповідав концепції доступності. Інклюзивним партнером заходу виступає Inclusive friendly.

Уже традиційно у Форуму «Диригенти змін» є соціальна складова. 10% від вартості квитків і партнерських внесків організатори заходу спрямовують на користь ГО «Навчай для України».

Безпека на форумі – організатори забезпечують тестування на COVID-19 для всіх учасників та спікерів.

Акредитація ЗМІ відкрита до 21 вересня. Надсилайте ваші запити Анастасії Бегезі, лідерці PR-напряму «Делойт» в Україні: [email protected] або проходьте реєстрацію на сайті.

#ДиригентиЗмін2021

Про «Делойт»

«Делойт» (Deloitte) — глобальна мережа компаній, що надають послуги в сфері аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги. Із сумою глобальних доходів у розмірі 47,6 мільярда доларів США за 2020 фінансовий рік «Делойт» є найбільшою компанією у світі з надання професійних послуг.

Наявність глобальної мережі, що охоплює понад 150 країн світу, дає змогу «Делойт» обслуговувати близько чотирьохсот із п’ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune Global»®. Близько 330 000 фахівців «Делойт» спрямовують свої професійні зусилля на здійснення впливу, що має значення.

Завдяки глобальній мережі «Делойт», а також понад 25-річному досвіду роботи в Україні, «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та пропонує високоякісні послуги, які спрямовані на підтримку та надання комплексних інтегрованих рішень щодо економічної діяльності клієнтів у різних галузях економіки. Детальніше: www.deloitte.ua

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.

Коментарі

Всі новини