Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Favbet Foundation передав броньований автомобіль для потреб українських захисників

Фото надане партнером

Фото надане партнером

Полк поліції особливого призначення в Київській області отримав від благодійного фонду Favbet Foundation броньований автомобіль Volkswagen Transporter. Про це повідомили в пресслужбі компанії Favbet.

Це перший автомобіль із партії, що передадуть українським захисникам найближчим часом.

1-5.jpeg
Quote«Тисячі волонтерів і благодійних фондів зараз працюють задля перемоги. Команда Favbet Foundation також виконує свій обов'язок, але це краплина в морі, як порівняти з тим, що роблять наші військові на передовій», — зазначив Ігор Сірук, голова наглядової ради Favbet Foundation.

Авто використовуватиметься Полком поліції особливого призначення в Київській області для транспортування особового складу та невеликих вантажів для забезпечення потреб українських захисників.

За словами командира ППОП ГУНП в Київській області, це суттєво допоможе захисникам під час ліквідації наслідків надзвичайних подій і ситуацій.

Нагадаємо: Favbet Foundation — благодійний фонд, заснований у 2020 році компанією Favbet. Фонд запроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров'я та спортивного розвитку. Наразі 95% проєктів орієнтовано на допомогу країні та армії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.

Коментарі
Всі новини