Facebook Pixel

Олексій Гончарук заперечує переговори про компроміс щодо Приватбанку

Автор

Прем'єр-міністр спростував інформацію про ведення переговорів щодо компромісу з Ігорем Коломойським в суперечливій ситуації навколо націоналізації Приватбанку, передає пресслужба Кабміну.

«Щоб уникнути подальших маніпуляцій та розголосу, хочу розставити крапки над «і»: ніяких переговорів уряд ні з ким не веде», – повідомив Гончарук.

Також він зазначив, що йому невідомо ні про які переговори з Коломойським.

Telegram Logo

За його словами, уряд уважно вивчає ситуацію навколо Приватбанку, зокрема питання переговорів, які проводилися попередньою незалежною наглядовою радою банку з його колишніми власниками.

«Ба більше, журналістам Financial Times я підкреслював, що не настільки глибоко знаю юридичні деталі цієї справи, щоб коментувати по суті», – зазначив прем'єр-міністр.

Раніше видання Financial Times повідомляло, що Гончарук заявив, що Київ хоче досягти «компромісу» з колишнім власником Приватбанку Ігорем Коломойським.

Наприкінці минулого тижня ексспіввласник Приватбанку Коломойський заявив, що у суперечці про націоналізацію Приватбанку існує «гарне вікно можливостей» для врегулювання питання. Однак деталей можливої угоди не уточнив.

Коментарі

Всі новини