Facebook Pixel

Нацбанк продає 16-поверховий бізнес-центр в Одесі на березі моря

Великий бізнес-центр в Одесі, переданий в забезпечення Національному банку (НБУ) збанкрутілим Імексбанком, продадуть через аукціон. НБУ вже провів зустріч «з представниками відомих інвестиційних компаній», які зацікавилися придбанням цієї нерухомості.

«Плануємо, що після завершення всіх формальних процедур цей об’єкт буде виставлено на продаж за ринковою ціною, після чого отримані кошти буде направлено на погашення заборгованості Імексбанк за стабілізаційним кредитом", – зазначили у пресслужбі НБУ.

Свого часу банк передав цю нерухомість в іпотеку НБУ у рахунок забезпечення виконання своїх зобов’язань за стабілізаційним кредитом. Раніше бізнес-центр був обтяжений довгостроковими договорами оренди. Однак у червні Верховний Суд прийняв рішення, яким визнав їх недійсними. Тож новий власник бізнес-центру зможе вільно розпоряджатися майном на власний розсуд.

Бізнес-центр у центральній частині Одеси на березі моря за адресою пр. Гагаріна, 12-А на 16 поверхів та загальною площею 12,1 тис. м. кв введений в експлуатацію у 2004 році. У ньому є приміщення VIP-класу, конференц-зал, ресторан, сховище, поруч розташовані наземний паркінг та парк з ландшафтним дизайном.

skrinshot-30072019-173935bmp.jpg


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉