Стефан Козма про тенденції в парфумерії

Персона

Засновник і СЕО німецької нішової марки Philly & Phill розповів The Page про те, що модно в парфумерії, та назвав п’ять основних тенденцій

  • Легкі аромати

Зараз у моді легкі композиції з нотами амброксана і Iso E Super. Це прозорі, ніжні компоненти. На сьогоднішній день легкість – нова хвиля в парфумерії. Думаю, прийшла вона з Китаю: там дуже люблять м’які, ненав’язливі парфуми. А важкі аромати, навпаки, відходять на другий план. Хоча їх традиційно люблять на Близькому Сході. Спеціально для цього ринку марки створюють східні аромати. Для бізнесу це прибутковий регіон.

  • Полегшений уд

Сьогоднішня мода на легкі аромати і любов Сходу до традиційної парфумерії разом дають інший тренд — робити полегшені східні аромати. Ми зараз працюємо над поєднанням уда, амброксана і пачулі. Це буде удовая композиція, але така, яка сподобається кожному. Універсальний аромат, що підходить чоловікам і жінкам.

  • Подорожі замість парфумерії

Разом зі світовою економічною кризою прийшла мода на аромати, які присвячені містам і країнам. Зараз люди подорожують самі, а аромати вибирають зворушливі, з серцем та історією. Тому так популярна ніша. Для великих компаній парфумерія – це, насамперед, бізнес. Маленькі вкладають у роботу душу.

Telegram Logo
  • Аромати для щасливих людей

У моді яскраві аромати з нотами фруктів і ягід – персика, груші, смородини, апельсина, грейпфрута, мандарина, ананаса. Вони пахнуть сонцем, літом, відпусткою, канікулами і ніби заряджають оптимізмом. Такі аромати роблять людей щасливими.

  • Бабусині парфуми
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Серед новинок часто зустрічаються пудрові аромати. Здавалося б, старомодні і нагадують про бабусю. Але в цьому вся фішка. Пудрові композиції зараз роблять на новий лад, і вони стають дуже сучасними – легкими і елегантними. Їх зазвичай обирають люди після 30 років.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Як зробити новий вид спорту. Інтерв’ю із засновником Battle Mile Юрієм Піднебесним Персона

Як зробити новий вид спорту. Інтерв’ю із засновником Battle Mile Юрієм Піднебесним

Легенда. Віктор Марущенко про сучасне фотомистецтво Персона

Легенда. Віктор Марущенко про сучасне фотомистецтво

Без табу. Анжела Запорожець про індустрію товарів для дорослих Персона

Без табу. Анжела Запорожець про індустрію товарів для дорослих