Facebook Pixel

Як презентувати свою першу книгу

Особиста думка

Я – новачок у професійному світі книговидавництва. Тобто книги любила й люблю протягом усього життя, але лише зараз заглибилась у світ тиражів, верстки, продажів, маркетингу саме книг. Кілька днів тому на «Книжковому Арсеналі» представила свою першу книгу про моду, яка базується на моєму 10-річному досвіді роботи в цій сфері у найбільш різноманітних її проявах: медіа, рітейлі, консультуванні, лекціях. Книга називається «Хочу в fashion». Це лікбез для тих, хто хоче зрозуміти, як працює ця сфера, як до неї потрапити новачкам та як вдосконалити свою роботу тим, хто вже в ній працює.

Презентація своєї першої книги на головній книжковій події в країні – велика відповідальність. Тут важливо, коли саме відбудеться твоя презентація, в який день роботи виставки, в якому залі. Дуже важливо, хто твій видавець: мені пощастило, і мою книгу видав ArtHuss, що спеціалізується на темах культури. До речі, саме вони видали українською автобіографію Марини Абрамович, однієї з головних постатей сучасного арт-світу. Чудова компанія!

Автографи, безліч привітань та приємних слів від незнайомих, але дуже привітних людей – це вихід на зовсім інший рівень публічності для мене. Відчуття, що ти на «Книжковому Арсеналі» вже не як відвідувач, а як автор та його учасник – це інше відчуття та блиск в очах. І, здається, що свято влаштоване тут для тебе. До речі, сама велична будівля Мистецького Арсеналу додає урочистості події. Це зовсім інакше, ніж презентувати книгу у пересічній книгарні. То спогад на все життя.

Кожен другий, з ким ти зустрічаєшся, йдучи Мистецьким Арсеналом, – представник креативного класу: видавець, автор, перекладач, журналіст. Дуже багато людей з гарним смаком. Я б сказала, що це головна інтелектуальна подія країни, куди у перший день обов’язково приходять і політики, і діячі культури. Це престижно – прийти туди. Звісно, всі купують книги. І радо розповідають, що купили, друзям та журналістам, викладають стоси придбаних книг у соцмережах.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі