Facebook Pixel

Бути однієї форми. Навіщо ми знущаємося над собою у спотрзалі

Особиста думка

Якось я сидів у ресторані одного з київських готелів, чекаючи зустрічі з моїм джерелом. Інвестиційним банкіром з Лондона, який працював на крупного олігарха в Україні.

Попиваючи газовану воду, я продумував стратегію моєї розмови. Я спеціально прийшов заздалегідь, щоб мати час налаштуватися. Але коли він з’явився, я зрозумів, що готуватися треба було набагато раніше і інтенсивніше.

Ні, з фактами і цифрами все були гаразд. І питання були розумними і, як мені здавалося, показували співрозмовнику, що я не просто так прийшов і дещо знаю, так що з інтелектуальної точки зору недоліків в моїй стратегії не було. Було щось, чого я не врахував.

Я дивився на його добре скроєний англійський костюм, звужений в талії, і мимоволі ловив себе на думці про те, що його фізична форма набагато краще моєї. Хоча я був молодший і до 27-ми займався спортом. Але довге сидіння в офісі, перекуси всім, що трапиться під руку, рясні вечері перед сном, десь об 11 вечора, зробили з мене жалюгідне видовище на тлі цього блискучого інвестбанкіра. Я просто не міг зосередитися на розмові.

Так я вперше задумався про те, що у сучасному світі недостатньо просто більше знати і краще робити свою роботу. Обвислий живіт і мішки під очима сильно впливають на емоційний стан. Пора в зал, – сказав я собі.

Успіх сьогодні розуміють сильно по-іншому. Сьогодні людину оцінюють не по тому, скільки у неї дорогих автомобілів, годинників та нерухомості. А дивляться, наскільки його BMI – індекс маси тіла – відповідає нормі. Багаті і успішні люди сьогодні нерідко хваляться тим, що займаються тріатлоном, пробігли марафон або пропливли 5 – 10 км.

Вони можуть це робити тому, що мають достатньо грошей, щоб займатися спортом під керівництвом кваліфікованого тренера і їдять дорогі корисні продукти, які сприяють формуванню спортивної фігури. Це сьогоднішній еквівалент Ferrari. Огрядність, надмірна вага і нездоровий вигляд, харчування у фастфуді – це для лузерів, це сьогодні ознака бідності і невдач.

Гарна новина полягає в тому, що досягнення форми не завжди вимагає великих грошей. Найчастіше гонка за здоровим способом життя заманює нас у нову пастку. Я в своєму житті витратив купу грошей на абонементи в Sportlife, які не принесли бажаного результату. Але це навчило мене головному: є здоровий спосіб життя, а є міраж, за який нас змушують заплатити. Ми купуємо абонемент, а потім не ходимо в зал. І так просто допомагаємо залу заробляти.

Коли я це зрозумів, я став шукати те, що принесе результат без великих витрат. Я займаюся три рази на тиждень під керівництвом тренера, якому довіряю. Ось на нього грошей шкодувати не варто. Роблю це на звичайному майданчику біля будинку, щоб не переплачувати за зал. Це також мені допомагає не заздрити накачаним біцепсам в залі. Замість цього я слухаю своє тіло. Якщо відчуваю, що не справляюся, то знижую навантаження. Роблю це для задоволення.

Для того, щоб бути в хорошій формі, не обов’язково платити багато грошей. Для цього достатньо зрозуміти, що форма має значення для тебе і для твоєї роботи. І досягати мети тим способом, який підходить саме тобі.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі