Facebook Pixel

Keep calm and meditate: топ-7 застосунків для медитації

Життя

Стрес супроводжує нас повсюди, а часу на повноцінний відпочинок і релакс іноді банально не вистачає. Тоді на допомогу приходить медитація – практика для тренування уваги та зосередженості, досягнення емоційної стабільності.

The Page зібрало список із семи застосунків, завдяки яким медитацію зможе опанувати навіть новачок у цій справі.

Headspace

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: Headspace

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: Headspace

Додаток чудово підійде тим, хто лише починає практикувати медитацію. Зокрема розробники пропонують базовий курс з аудіосупроводом, на якому докладно розповідається про всі основні принципи медитації. Також тут є вправи на зосередження, релакс і глибокий сон, окремо – вправи для дітей. Медитувати ви можете як самостійно, так і разом з друзями, долучивши їх до програми.

Ціна: після пробного періоду вам запропонують оформити підписку вартістю $12,99 на місяць або $94,99 на рік

Android: +

IOS: +

Calm

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: Calm

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: Calm

Calm – додаток для сну, медитації та розслаблення, створений, щоб допомогти користувачеві впоратися зі стресом. Він містить сотні годин оригінальних звукових записів, доступних сімома мовами.

У програмі є кілька різних видів практик: від коротких трихвилинних до довготривалих медитацій. Також додаток має спеціальні вправи, спрямовані на покращення дихання, музичні підбірки, складені для задоволення ваших особистих потреб, а також майстеркласи від експертів.

Ціна: пробний період – безкоштовно, згодом – $12,99 на місяць або $59,99 на рік

Android: +

IOS: +

The Mindfulness App

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: The Mindfulness App

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: The Mindfulness App

Додатком зручно користуватися і новачкам у медитації, і людям з певним досвідом. Тут містяться понад 300 медитацій з голосовим супроводом або без нього та курси від експертів, озвучені більш як десятьма мовами.

За вашої згоди, програма надсилатиме сповіщення з нагадуванням про час практики, а також збиратиме статистку щодо ваших успіхів. Користувачі Apple можуть синхронізувати ці дані з додатком «Здоров'я». Крім того, користувач може регулювати тривалість медитації.

Ціна: частина функцій застосунку є у вільному доступі; також можна обрати преміальний пакет за $9,99 на місяць, $29,99 на рік чи купити Premium доступ назавжди за $299,99

Android: +

IOS: +

Smiling Mind

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: Smiling Mind

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: Smiling Mind

Програма для дорослих, підлітків та дітей віком від трьох років, спрямована на покращення ментального здоров'я, розвиток уваги, поліпшення якості сну та швидкості засинання.

У додатку ви можете обрати практику, яка найбільше імпонує вам у конкретний момент. Зокрема вибір вправ залежить від того, де ви перебуваєте (вдома, на роботі, в дорозі тощо), які емоції відчуваєте та чого хочете досягнути в результаті медитації.

Ціна: більшість вправ та практик у додатку безкоштовна

Android: +

IOS: +

MyLife Meditation

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: MyLife Meditation

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: MyLife Meditation

Застосунок пропонує різноманітні персоналізовані практики, спираючись на дані про ваш нинішній стан, досвід у медитації. Крім цього, ви зможете фіксувати інформацію про ваші емоції до та після вправ і таким чином моніторити свій прогрес. Тривалість практики також залежатиме від ваших можливостей.

Ціна: додаток має як безкоштовні пропозиції, так і преміальний доступ за $9,99 на місяць, $58,99 на рік чи $249,99 за довічне користування

Android: +

IOS: +

Meditopia

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: Meditopia

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: Meditopia

У Meditopia ви знайдете сотні різноманітних медитацій з голосовим супроводом, підбірку вправ на дихання, концентрацію, увагу, зосередженість, музику та звуки для заспокоєння, а також історії на ніч.

Крім цього, у застосунку є безкоштовні курси для початківців з відповідями на найпопулярніші запитання: як правильно дихати під час практики, де та коли краще медитувати, як перетворити це на звичку та інші.

Ціна: частина функцій перебуває у вільному доступі, решта відкривається за $2,49 на місяць.

Android: +

IOS: +

Balance

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: Balance

Додатки в телефоні для медитації та сну. Фото: Balance

Розробники позиціонують цей додаток як «персональний коуч з медитації». Програма щоденно дізнаватиметься про ваш стан, досвід, цілі та побажання, обираючи найбільш вдалі практики на цей момент. Чим частіше ви користуєтеся застосунком, тим більш персоналізованими ставатимуть пропозиції.

Крім цього, Balance складає десятиденний план для покращення ваших навичок у медитації та синхронізує отриману інформацію з додатком «Здоров'я». Тривалість вправ ви можете регулювати власноруч.

Ціна: щоб відкрити усі можливі функції додатку по завершенню безкоштовного доступу, доведеться заплатити $69,99 на рік

Android: +

IOS: +

Зображення на обкладинці: Unsplash

Український кіт Степан став зіркою Instagram Брітні Спірс Життя

Український кіт Степан став зіркою Instagram Брітні Спірс

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі