Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні запустили ініціативу для допомоги людям з деменцією в умовах війни

Здоров'я

В Україні запустили платформу «Незабутні UNITED» для допомоги людям з деменцією та літнім людям в умовах війни. На порталі зібрані ресурси для надання інформаційної, медичної та психологічної допомоги в Україні та за кордоном. Про це повідомляє пресслужба благодійного фонду «Незабутні», який разом із Фундацією MSF став ініціатором проєкту.

На платформі можна отримати безкоштовну онлайн консультацію лікаря або психолога, попросити про допомогу з переміщенням та поселенням, пошуком і купівлею ліків. Окремо на сайті представлені покрокові поради для родичів, доглядальників, волонтерів громадських організацій, членів громад щодо допомоги людям з деменцією у надзвичайних та гострих стресових ситуаціях.

Quote«Ми прагнемо, щоби якомога більше людей отримали допомогу завдяки платформі «Незабутні UNITED». Ми створили цей сайт для того, щоб об'єднати в одному місці всі напрямки допомоги, які надає наш фонд. Крім цього, ми хочемо об'єднати всіх, хто дбає про людей з деменцією, а також людей літнього віку як в Україні, так і за кордоном», — зазначила засновниця фонду «Незабутні» Ірина Шевченко.

Підтримати ініціативу «Незабутні UNITED» можна залишивши на сайті донат на довільну суму.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зображення на обкладинці: Pexels

Коментарі

Що говорити дітям про війну: поради психолога

Сон під час війни: як заснути під звуки сирен

Медичний центр у Львові надаватиме безоплатну допомогу переселенцям