Facebook Pixel

Андре Тан і Катя Осадча представили спільну колекцію

Мода

Український дизайнер Андре Тан і телеведуча Катя Осадча представили нову спільну колекцію.

Шовкові сукні та кашемірові светри прикрашають квіткові орнаменти за мотивами робіт видатних українських художниць. Фото: Andre Tan

Шовкові сукні та кашемірові светри прикрашають квіткові орнаменти за мотивами робіт видатних українських художниць. Фото: Andre Tan

До осінньої капсули Timeless увійшли светри з високим горлом, трикотажні брючні костюми, кардигани з великими ґудзиками, елегантні сукні, спідниці, а також головні убори: кепі, обруч із бантом і капор. Творці зауважують, що ці прості речі легко поєднуються між собою та залишаться актуальними ще багато років незалежно від трендів. Кольори колекції також поза часом: білий, сірий і відтінки бежевого.

Шовкові сукні та кашемірові светри прикрашають квіткові орнаменти за мотивами робіт видатних українських художниць Тетяни Яблонської та Марії Примаченко.

«Кожна квітка в малюнку має своє значення. Наприклад, волошка в українській традиції — це символ вірності, скромності та душевної краси, а мальва — любові до рідної землі та спадщини предків. Українські жінки вишивали ці квіти на сорочках як обереги. Це речі, що зігрівають не тільки тіло, а й душу», — розповідає Андре Тан.

Дизайнери втілили в колекції головний тренд цієї осені — athflow. Фото: Andre Tan

Дизайнери втілили в колекції головний тренд цієї осені — athflow. Фото: Andre Tan

За словами Каті Осадчої, для неї було важливо, аби ці речі були не лише на один сезон. Це стосується як дизайну, так і матеріалів.

«Після довгих пошуків ми втілили в колекції головний тренд цієї осені — athflow. Це поєднання спортивних елементів і вишуканих матеріалів, баланс між модою та комфортом», — додала вона.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі