Facebook Pixel

Найбільша в Україні лазальна піраміда з'явиться в ЖК «Метрополіс»

Дизайн

Автор

Найбільшу в Україні лазальну конструкцію у вигляді піраміди встановлять на території житлового комплексу «Метрополіс».

Проєкт реалізують у партнерстві з компанією «ЕЛІТ ПАРК», прямим постачальником високоякісного європейського ігрового та спортивного обладнання. Лазальна піраміда виробництва німецької компанії Berliner Seilfabrik буде заввишки 9 метрів, і це рекордна висота для такої конструкції в Україні. Складатиметься вона з надміцних тросів та не матиме жодних обмежень за кількістю дітей і дорослих, які зможуть одночасно на ній перебувати.

Quote«Лазальні конструкції такого типу сьогодні надзвичайно популярні. Для житлового комплексу «Метрополіс» ми запропонували ідею створення великої піраміди з обладнанням від провідного європейського виробника, який гарантує надійність і безпеку», — розповів директор компанії «ЕЛІТ ПАРК» Роман Копитін.

Він також додав, що лазальна піраміда спонукає дітей долати висоту, створює виклик. Діти крок за кроком, день за днем переборюють у собі страхи та стають на сходинку вище, що допомагає виховати характер.

Житловий комплекс «Метрополіс» — один із наймасштабніших проєктів групи компаній DIM. На майже 6 га території зведуть 4 будинки, в яких заселяться понад 3 тис. сімей. А це означає, що забудовник повинен подбати не лише про зручні умови проживання в квартирах, якісну транспортну розв’язку, інфраструктуру тощо, а й про відпочинок та дозвілля мешканців. Саме тому на великій прибудинковій території розмістять 2 га парку, інноваційний комплекс багатофункціональних фонтанів, зону барбекю тощо. Окрасою дитячої інфраструктури стане лазальна піраміда. Окрім неї встановлять дитячі ігрові майданчики з батутами та скеледромами різного рівня складності.

Quote«З часом у житловий комплекс заселяться кілька тисяч сімей, а це сотні дітей, для яких ми побудуємо ідеальну та ексклюзивну локацію для активного відпочинку. Впевнені, що піраміда стане улюбленим місцем усіх наших діток. Ми станемо першим та єдиним в Україні комплексом, на території якого реалізують таку високу та видовищну конструкцію», — прокоментував проєкт керівник відділу продажу ЖК «Метрополіс» Олександр Гайдуков.

Втім, концепція дитячого простору на території житлового комплексу «Метрополіс» не обмежиться лише якісними ігровими та спортивними майданчиками. Тут побудують дитячий садочок, форма якого нагадуватиме овал. Надихнув авторів проєкту японський архітектор Такахару Тезука, який у 2017 році за ідею сконструювати дах овальної форми був нагороджений міжнародною премією Moriyama RAIC.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі