Facebook Pixel

90-річна зірка серіалу «Зоряний шлях» Вільям Шетнер відправляється в космос

Стиль життя

Зірка легендарного науково-фантастичного телесеріалу «Зоряний шлях» (Star Trek) актор Вільям Шетнер сьогодні здійснить не кінематографічний, а реальний політ у космос.

Він стане одним із членів екіпажу суборбітального корабля New Shepard компанії Blue Origin бізнесмена Джеффа Безоса. Якщо запуск буде успішний, актор виявиться найстаршою людиною, яка побувала в космосі.

Вільям Шетнер в ролі капітана Джеймса Кірка. Фото: BBC

Вільям Шетнер в ролі капітана Джеймса Кірка. Фото: BBC

Політ Шетнера триватиме близько 10 хвилин. Корабль New Shepard підніметься на висоту, що трохи перевищує 100 кілометрів, яку більшість вважає межею космосу. Протягом короткого проміжку часу екіпаж відчує невагомість.

Telegram Logo

«Є якась таємнича сила в тому, щоб відправитися в космос, бути ближче до зірок і опинитися в невагомості. Я буду милуватися космосом. Я хочу подивитися на земну кулю та насолодитися її красою і силою», — ділиться Шетнер.

Окрім актора, в космос вирушать ще троє людей: віцепрезидент Blue Origin Одрі Пауерс, співзасновник компанії Planet Кріс Бошуізен і менеджер французької корпорації з виробництва медичного програмного забезпечення Dassault Systèmes Глен де Вріс.

Коментарі

Сам собі сомельє: як навчитися розбиратися у тонкощах вина

Лісабон, Мадейра та Азорські острови: як українцям потрапити до Португалії