Французька премія Villegiature Awards існує з 2003 року. Щорічно тут вибирають кращі готелі Європи, Азії, Африки і Близького Сходу, причому робить це унікальне журі: 22 впливових журналіста з 15 країн світу.

Фото: Givenchy
SPA Metropole by Givenchy

Цього разу у номінації «Кращий спа при готелі» переміг SPA by Metropole Givenchy в Монако. Судді відзначили затишну атмосферу, гармонійний дизайн в чорно-білих тонах від архітектора Дідьє Гомеза і фірмову карту процедур Givenchy.

Фото: Givenchy
SPA Metropole by Givenchy
Крім традиційного догляду за шкірою (його проводять на засобах з лінійок Le Soin Noir, L Intemporel і Hydra Sparkling) і макіяжу, тут пропонують пакет Heat Experience, куди входить сауна, хамам, римська лазня, льодяний фонтан і сенсорний душ.
Ще одна фішка — студія манікюру і педикюру зоряного майстра Бастьена Гонсалеса. Він розробив протоколи процедур з упором на природну красу нігтів, а також на фірмовий масаж, який розслабляє і знімає напругу з рук і ніг.