Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Пахне пальмою. Нова марка FO'AH

Краса

Марка FO'AH об'єднує культури Сходу і Заходу і робить унікальні парфуми з нотою пальмового дерева, якої більше ніде немає

Новий нішевий бренд здивував. Здавалося б, любителі парфумерії чули всі можливі аромати. Насправді – ні. Тут придумали новий інгредієнт – ноту Palm Note.

Це ідея творців марки – Емілі Девелі і Абдулли Аль Сауда, які домовилися робити аромати згідно рідним традиціям. Емілі з Франції, Абдулла з Абу-Дабі, тому в FO'AH вирішили зібрати улюблені ноти європейської й арабської парфумерії, а об'єднати їх мав загальний акорд.

Фото: FO'AH

Фото: FO'AH

Їм і став Palm Note – зелено-фруктовий аромат пальмового дерева – такий, ніби його розклали на ноти кори, листя і плодів, а потім змішали все разом. У FO'AH зазначають, що при створенні не постраждало жодне дерево.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зібрав Palm Note парфумер Олів'є Пешо, він же став автором трьох ароматів марки – №02, №08, №14. Ще один – №11 – зробив Мішель Жирар. Парфюмерам дали карт-бланш: вони могли брати будь-які, найдорожчі ноти.

Так у FO'AH з'явився аромат травневої троянди. Це унікальний компонент, головний у парфумах Chanel №5; працювати з ним для будь-якого парфумера – справжнє щастя. Олів'є Пешо зізнався, що використовував його лише чотири рази в житті. П'ятою стала композиція FO'AH №08 – чуттєва, спокуслива, де крім троянди і Palm Note є пачулі, жасмин, сандал.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Фото: FO'AH

Фото: FO'AH

Бестселер марки – освіжаючий і заряджаючий енергією №02. Це наче аромат пальми, яка виросла в зимовому лісі. Такого ефекту досягли, змішавши Palm Note з нотами бергамота, лимона, ялівцю, кедра, ладану і мускусу.

№11 – аромат моря. Відчуття солоних хвиль і легкого бризу відтворено за допомогою нот сичуаньського перцю, цитрусових, груші, солі, конвалії, амбри.

№14 – удовый аромат для тих, хто не любить уд. Тут до пальми та уду додали шафран, пачулі, сандал і герань.

Фото: FO'AH

Фото: FO'AH

Всі аромати в однакових флаконах, також натхнених пальмами. Скляні пляшечки нагадують стовбур дерева. Вони зроблені вручну у Франції і экостійкі – їх можна заповнити повторно.

Коментарі

Cruelty-free. Як знайти косметику, що не тестується на тваринах

Тенісистка Емма Радукану стала обличчям нової косметичної лінійки Dior

Аня Тейлор-Джой стала обличчям рекламної кампанії помади Dior Addict