СБУ і Генпрокуратура заарештували рахунки компанії з будівельної групи «Ковальська»

Фото: Ковальська

Фото: Ковальська

Сосновський районний суд Черкас заблокував рахунки компанії «Бетон Комплекс», що входить до складу промбудівельної групи «Ковальська». Рахунки компанії знаходяться в Альфа-Банку і Укрсиббанку. Їх заарештували на підставі подання Служби безпеки України та Генпрокуратури, повідомила пресслужба «Ковальської».

У постанові суду зазначено, що «Бетон Комплекс» має ознаки фіктивності і діє поза правовим полем. Згідно з документом, компанія не знаходиться за юридичною адресою, не має ніяких виробничих потужностей, а її співробітники є номінальними особами.

Сама ж «Ковальська» стверджує, що на підприємстві працює понад 700 осіб, діє перший та єдиний в Україні експериментальний комплекс, де проходять повномасштабні випробування будівельних матеріалів, розробляються рецептури й вироби. Завод має власну логістичну систему з власним парком автотранспорту.

Telegram Logo

«Ковальська» також заявила про загрозу зупинки підприємства. І в зв’язку з цим звернулася до президента та СБУ з вимогою розібратися в ситуації і «негайно зняти арешт з рахунків».


Група «Ковальська» працює на будівельному ринку України з 1956 року. Виробляє будівельні матеріали, а також є девелопером і забудовником. У групу входить дев’ять заводів-виробників, які працюють під брендами «Бетон від Ковальської», «Авеню», Siltek, «Ковальська Граніт».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Завод «Бетон Комплекс» працює з 1970 року, з 2004 року входить в «Ковальську». Виробничі потужності підприємства складають 78 тис. кубометрів залізобетону та 155 тис. кубометрів тротуарної плитки щорічно.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини