Facebook Pixel

За три дні новий ТРЦ Respublika Rark відвідали 240 тисяч людей

Попри пандемію новий гігантський ТРЦ у Києві за три дні відвідали 240 тисяч людей. Фото: Facebook /Respublika Park

Попри пандемію новий гігантський ТРЦ у Києві за три дні відвідали 240 тисяч людей. Фото: Facebook /Respublika Park

Попри «червону» зону в Києві новий суперрегіональний ТРЦ Respublika Rark за три дні із часу відкриття 12 листопада відвідали 240 тисяч людей.

За даними пресслужби молу, у день відкриття до нього завітали 64 тис. відвідувачів. Наступного дня – 13 листопада – їхня кількість зросла до 94 тис. У неділю до нового ТРЦ прийшли 82 тис. людей.

Контекст. Минулого тижня в Києві на Теремках відкрився суперрегіональний ТРЦ Respublika Park загальною площею 300 тис. кв. м, орендною – 135 тис. кв. м. Будівництво одного з найбільших у Європі молів тривало 9 років. Фішками Respublika Park стали унікальний живий парк під дахом, перша в Україні аеродинамічна труба, інноваційний digital-парк розваг Neopolis із величезним вибором VR та AR-атракціонів і кіберспортивною зоною, а також найбільша у Європі американська гірка під дахом ТРЦ.

Telegram Logo

На початку будівництва ТРЦ Respublika вважали візитівкою олігарха Дмитра Фірташа в торговій нерухомості. Зараз власниками ТРЦ є Віталій Хомутинник, якому належать 25% статутного капіталу компанії, а також громадянин Австрії Сергій Толстунов (75% статутного капіталу).

Коментарі

Всі новини