Facebook Pixel

Польща реалізує проєкти з ревіталізації в десяти містах України

Польща допоможе ревіталізувати простір у десяти містах України. Dylan Gillis/Unsplash

Польща допоможе ревіталізувати простір у десяти містах України. Dylan Gillis/Unsplash

Міністерства фондів і регіональної політики Республіки Польща реалізує проєкти з ревіталізації в десяти містах України. Про це повідомив генеральний директор Директорату регіональної політики Віктор Подорожний.

Quote«Співпраця в рамках проєкту передбачає вдосконалення нормативних засад, надання експертної допомоги, розроблення програм і реалізацію проєктів із ревіталізації в 10 містах України. Проєкт надасть громадам ефективні інструменти для створення комфортного життєвого середовища. Зокрема, він передбачає залучення громадськості до розв’язання проблем розвитку міст», – зауважив Подорожний.

У межах проєкту передбачається:

  • розробити системні рішення та інструменти підтримки у сфері ревіталізації міського простору;
  • підготувати, затвердити та реалізувати 10 міських програм ревіталізації;
  • провести навчання для понад 200 службовців органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері розроблення та реалізації програм і проєктів міського розвитку;
  • підвищити якість проєктів, які згодом дадуть змогу містам ефективніше розв’язувати соціально-економічні проблеми, покращити інфраструктуру та громадський простір.
Telegram Logo

Контекст. Проєкт міжнародної технічної допомоги «Підтримка органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Україні в імплементації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 — 2027 роки у сфері розвитку та ревіталізації міських територій» буде реалізовано за фінансової підтримки Польщі у 2021 — 2024 роках.

Коментарі

Всі новини