Facebook Pixel

Нові власники «Більшовика» розкрили секрет: що збудують на місці заводу

Компанія UDP, яка в консорціумі з A Development два місяці тому купила на приватизаційному аукціоні завод «Більшовик», планує звести на його місці комфортний бізнес-житловий район із парковою зоною та сучасним простором.

Про це під час презентації українських проєктів нерухомості на інвестиційній виставці MIPIM 22 заявив Андрій Семенов, партнер-управитель і CBDO компанії QPartners, що керує UDP.

За його словами, зараз триває пошук ключового концепту, який складається з творчого, соціального та економічного складників, зокрема проводиться оцінка ризиків. «Такий проєкт не можна реалізовувати «клаптиковим» методом, він потребує комплексного рішення», — зауважив Семенов.

У коментарі The Page бізнесмен заявив, що концепція багатофункціонального комплексу передбачає створення соціальної інфраструктури та інклюзивного внутрішнього простору.

«Це має бути дуже зручно, красиво, це має викликати якусь гордість – це про архітектуру, про розвиток міста», – розповів Семенов.

А час реалізації таких масштабних проєктів від початкової до кінцевої фази складає 10 — 15 років.

Quote«Наразі на території заводу ми не бачимо ані озера, ані парку. Ми створимо паркову зону, можливо, з озером. Бо це має попит. Ми мусимо думати про людей, які щодня користуватимуться цією інфраструктурою. Тому розглядаємо комплексні проєкти зі школами, дитячими садочками поряд із роботою та розвагами — усе в межах пішохідної доступності. І жодних машин у дворі», — наголосив Андрій Семенов.

За словами представника QPartners, зараз нові власники вивчають кілька концепцій від українських і польських архітектурних бюро.

Quote«До проєкту будемо залучати також декількох архітекторів зі світовим ім’ям», — додав Семенов.

Раніше акціонер UDP Василь Хмельницький у коментарі The Page заявив, що територію перебудують. Утім, він не уточнив, що саме нові власники планують звести на місці заводу.

Quote«У Києві з'являться інноваційна й комфортна для мешканців інфраструктура в центрі міста, ефективний власник і мільярдні інвестиції, нові робочі місця та перспектива розвитку», — зауважив бізнесмен, коментуючи результати торгів.

35 гектарів землі заводу «Більшовик» («Першого київського машинобудівного заводу») продали на аукціоні не за 3 млрд, як прогнозували експерти та учасники ринку, а за 1,429 млрд грн.

Вартість одного з найбільших держпідприємств лише на 2% перевищила стартову ціну. Власником «Більшовика» став консорціум інвесторів, з-поміж яких власник «А-Девелопмент» Олексій Баранов і компанія UDP, що пов'язана з групою UFuture Василя Хмельницького.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉