Facebook Pixel

У Київраді заявили, що необхідно налагоджувати комунікацію між міською владою, інвесторами та громадами

У Київраді зібралися запускати проєкти, які зроблять Київ інвестиційно привабливим. Фото: kmr.gov.ua

У Київраді зібралися запускати проєкти, які зроблять Київ інвестиційно привабливим. Фото: kmr.gov.ua

У міськраді Києва прагнуть налагоджувати ефективну комунікацію з представниками бізнесу та громади в процесі проєктування нового будівництва на території міста. Про це заявив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв.

Quote«Тобто, коли інвестор запускатиме новий проєкт, він має брати до уваги інтереси не тільки тих, хто придбає в нього нерухомість, а й тих, хто вже проживає на цій території, забезпечивши всю необхідну інфраструктуру. І це не тільки нові школи та садочки, але й заклади культури та спорту, нові сквери та простори відпочинку. Девелоперські проєкти мають працювати на користь міста», – зазначив Терентьєв.

Він зазначив, що нещодавно постійна комісія з питань архітектури підтримала проєкт рішення щодо надання Парку культури та відпочинку «Гідропарк» в довгострокову оренду земельних ділянок на території Венеціанського острова для культурно-оздоровчих, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей.

Quote«Щодо нового будівництва, то треба будувати прозору та ефективну комунікацію трьох сторін — влади, інвестора та громади», — додав депутат.

Терентьєв заявив, що необхідно налагоджувати взаємодію місцевої влади та бізнесу, запускати спільні проєкти, які роблять Київ інвестиційно привабливим.

Telegram Logo

Контекст. Нагадаємо, що нещодавно Київська міськдержадміністрація оголосила про підвищення цін на проїзд у громадському транспорті без погодження з регулятором.

Коментарі

Всі новини