Київ засиплють інвестиціями?

Андрій Рижиков
СEO і керуючий партнер девелоперської компанії DC Evolution
Фото: Tumisu/Pixabay

Фото: Tumisu/Pixabay

Платформу GIS Planning, що дає змогу потенційним інвесторам отримати детальну й вичерпну інформацію про інвестиційні проєкти, уже розгорнули в українській столиці.

Промоніторити галузеві кластери, вивчити великих роботодавців, знайти своїх конкурентів або клієнтів, відшукати оптимальні місця для бізнесу, спираючись на дані демографічного та галузевого аналізів, – усе це можна зробити на сайті Invest in Kyiv.

Мене складно запідозрити в надмірній лояльності до діяльності будь-якої влади, але поява системи такого класу – це дійсно чудово. По-перше, зроблено дуже красиво, по-друге, за функціоналом це космічний корабель, по-третє, і це головне, зручно для потенційних інвесторів.

Telegram Logo

За словами ініціаторів створення платформи, вона багато в чому орієнтована на іноземних інвесторів. Будемо реалістами — велика частина проєктів, які там зібрані, досить дрібні, тому я не вірю, що іноземні інвестори прийдуть у проєкти вартістю менше ніж мільйон доларів.

Парадокс у тому, що все те, що більше за мільйон доларів, в інтернет не викладають. Проте інвесторів передусім цікавить не шматок нерухомості, а реальне обґрунтування бізнесу, який потенційно працює.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Але якщо резюмувати, то така платформа для середнього інвестиційного процесу є дуже корисною. Крім того, великий інвестор, заходячи в Україну, або український інвестор, перевіряючи чи створюючи бізнес-концепцію, може черпати інформацію з цієї платформи.

Упевнений, що це дійсно спрацює на поліпшення інвестиційного й зовнішньоекономічного іміджу Києва та України зокрема.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: kolonka@thepage.ua

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини