Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Депутати «Слуги народу» ігноруватимуть телеканали Ахметова

«Слуга народу» ігноруватиме телеканали «Україна 24» та «Україна». Фото Ратинський В'ячеслав/УНІАН

«Слуга народу» ігноруватиме телеканали «Україна 24» та «Україна». Фото Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Партія «Слуга народу» ухвалила рішення ігнорувати телеканали «Україна 24» та «Україна», що належать Рінату Ахметову. Про це повідомила голова партії Олена Шуляк на своїй сторінці у Facebook.

Quote«Сьогодні наша команда ухвалила спільне рішення – ігнорувати медіа, які власник навмисно перетворює на свій корпоративний гучномовець для шантажу держави та суспільства. Якщо власник вважає вигідним для себе таке спотворення журналістики, щоб на його каналах відбувалися лише проплачені чи зманіпульовані в корпоративних інтересах ДТЕК дискусії, то збалансована участь будь-яких незалежних від олігарха політиків там є просто неможливою», — написала депутатка.

Шуляк наголосила, що партія поважає право власника вільно розпоряджатися своєю власністю в законний спосіб і право будь-якого медіа на незалежність редакційної політики. Але, на думку «Слуги народу», упродовж останніх місяців телеканали «Україна 24» та «Україна» перетворилися на «відверто пропагандистські «ДТЕК 24» та «Олігарх».

Quote«Ніколи не погодимося з використанням телеканалів і журналістів для шантажу держави та суспільства й лобіювання бізнес-політичних інтересів власників», — наголосила Шуляк.

У заяві також підкреслили, що зазначені телеканали систематично й навмисно поширюють фейки, допускають «публічні безпідставні образи тих, хто заважає олігарху» та маніпуляції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Медіа, продажні політики, соцмережі використовуються для спроб зберегти статус-кво, що дає змогу олігарху отримувати рентний прибуток від отриманих привілеїв. Видобуток руди, експлуатація залізниці, виробництво електроенергії – усе це, на думку олігарха, має бути джерелом його необґрунтованого збагачення всупереч інтересам суспільства. І саме на підтримку цього спрямовується весь медійний і політичний ресурс, який йому належить», — вважають у «Слузі народу».

У партії висловили впевненість, що ініційований президентом України Володимиром Зеленським закон про деолігархізацію забезпечить зниження впливу олігархів на політиків, редакції та журналістів.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини