Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Масовою стратою в Оленівці приховували сліди тортур — азовці

Росіяни поводилися з азовцями особливо жорстоко

Росіяни поводилися з азовцями особливо жорстоко

Звільнені з полону бійці полку «Азов» вважають, що масове вбивство полонених у Оленівці росіяни вчинили, аби приховати сліди тортур, адже з азовцями у полоні поводилися особливо жорстоко.

Таку думку висловили Дмитро Усіченко з позивним Вишня та Денис Чепурко з позивним Манго.

Quote«Здається, вони хочуть приховати сліди тортур — як катували хлопців», каже Усіченко.

Те саме каже і Чепурко:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Теракт був вчинений, щоб приховати сліди військових злочинів — знущання, побої, зробити вигляд, що то Україна сама влучила по табору з HIMARS через свою фейкову пропаганда».

Азовці також розповіли, що у поводження з ними та іншими військовополоненими з боку росіян відчувалася різниця.

Денис, зокрема, розповідає, що коли тільки росіяни чули слово Азов і, наприклад, посаду танкіст, як у нього, то більше допитів проводили, аби більше зібрати пропаганди.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Морпіхів окремо питали, чи бачили вони, як «Азов» підривав будинки та вбивав людей. Хлопці казали тільки, що бачили, як «Азов» підносив воду, медикаменти та харчі цивільним», — розповідає Чепурко.

Владислав Жайворонок із позивним Вікіпедія також каже, що була різниця між допитами азовців та інших захисників Маріуполя.

Quote«Азовці були їм більш цікавими, і тому на допитах нам було гірше. Задавали більше питань по командуванню, адже нас малюють як страшних злочинців. Було багато питань провокативних, наприклаж: «А зачєм ви стрєляли в гражданскіх?».

Коментарі

Всі новини