Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бійці «Азову» про звинувачення у вбивстві Дугіної: це смішний фейк ФСБ

Боєць «Азову» пояснив, чому новина ФСБ про вбивцю Дугіної — це фейк

Боєць «Азову» пояснив, чому новина ФСБ про вбивцю Дугіної — це фейк

Спроба звинуватити нібито бійчиню полку «Азов» Наталю Шабан (до шлюбу — Вовк) у вбивстві дочки російського пропагандиста Олександра Дугіна Дарʼї Дугіної — це досить незграбно зроблений фейк.

Таку думку висловив звільнений з полону боєць полку «Азов» Владислав Жайворонок із позивним Вікіпедія. Він запевнив, що особисто не знав Шабан, а оприлюднені ФСБ документи свідчать, що вона не служить в «Азові».

Quote«Я читав цю новину. Вона здалася мені смішною трохи. ФСБ недопрацьовує ті кошти, які отримує. Документи, які вони показували — це документи людини, яка не є військовослужбовицею Азову. Всі наші бійці на фото у документах — у формі мультикам. А там жінка — у формі Нацгвардії», — розповідає Жайворонок.

За його словами, у 3057 військовій частині, вказаній у опублікованих фото документів, справді є бійці «Азову», але Шабан до них не належить.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, самі документи є старими — на посвідченні жінки олівцем написано, що воно змінювалося через шлюб, а отже, скоріше за все, документ знайшли в архіві військової частини у Маріуполі.

Так само, розповів Владислав, він побачив у мережі фото його банківської картки, знайденої окупантами у завалах «Азовсталі», яку вони видають як доказ того, що він загинув, тоді як він досі живий.

Він підкреслив, що історія з притягуванням «Азову» до замаху на доньку Дугіна — фейк:

Quote«Цей фейк розбивається легко об факти».

Крім того, за словами Жайворонка, у «Азові» немає жінок у статусі полковника, так само як не було жінок від «Азову» у Маріуполі, що безпосередньо приймали б участь у бойових діях, наприклад, як снайперині. Зазвичай вони займають тилові або адміністративні посади.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини