Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Іран допомагатиме росії виробляти безпілотники на території росії

Високопосадовці Заходу говорять про те, що Іран допоможе Росії створити безпілотники для війни з Україною. Москва та Тегеран домовилися про складаннязброї іранського виробництва на території росії.

За новими даними розвідки, отриманими американськими та іншими західними службами безпеки, за кілька тижнів після атаки українських міст безпілотниками іранського виробництва Москва досягла угоди з Тегераном про початок виробництва сотень безпілотних літальних апаратів на території росії, повідомляє Washington Post.

російські та іранські офіційні особи підписали угоду під час зустрічі в Ірані на початку листопада. Тепер вони готуються найближчим часом передати проекти та ключові компоненти, що дозволяють розпочати виробництво протягом кількох місяців, повідомили в інтерв'ю три чиновники.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У разі реалізації цієї угоди російсько-іранський альянс зміцниться ще сильніше. Набувши власної конвеєрної лінії, росія може різко збільшити запаси щодо недорогих, але дуже руйнівних систем зброї, які за останні тижні змінили характер війни в Україні.

Контекст. Із серпня росія атакувала Україну за допомогою ударних дронів іранського виробництва понад 400 разів. Багато хто з них використовувався для ударів по об'єктах цивільної інфраструктури, таких як електростанції. Після того, як Москва була змушена залишити окуповану українську територію, захоплену на початку повномасштабної війни, Кремль перейшов до стратегії безперервних повітряних атак українських міст, використовуючи комбінацію крилатих ракет і безпілотників, що залишаються без електрики і води мільйони людей. Тим часом, відомий професор історії Єльського університету Тімоті Снайдер збирає на систему протидії дронам «Ловець шахедів». Ціль збору – $1 250 000.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини