Facebook Pixel

Корнієнко закликав депутатів дотримуватися «поведінкової культури» під час виступу Зеленського

Депутатів попросили культурно поводитися під час виступу Зеленського. Фото: president.gov.ua

Депутатів попросили культурно поводитися під час виступу Зеленського. Фото: president.gov.ua

Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко закликав депутатів дотримуватися «поведінкової культури» під час виступу президента Володимира Зеленського в парламенті з посланням. Про це Корнієнко сказав під час засідання погоджувальної ради лідерів фракцій і голів комітетів парламенту, передає УНІАН.

Він зазначив, що цього тижня буде заслуховування щорічного послання президента, і цей процес чітко регламентований — він не передбачає обговорень, виступів і запитань. Корнієнко висловив сподівання, що «всі колеги в парламенті цього разу дотримуватимуться регламенту, а також високого рівня правової культури».

Quote«І навіть поведінкової культури, бо ми вже неодноразово спостерігали порушення регламенту під час виступів не лише президента, а й інших запрошених гостей», — додав Корнієнко.

Перший заступник голови фракції «Слуга народу» Андрій Мотовиловець також закликав депутатів не ганьбитися під час виступу президента.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Під час виступу закликаємо дотримуватися норм регламенту й не ганьбити вже давно небездоганний статус українського парламенту», — зазначив Мотовиловець.

Контекст. Народний депутат Гео Лерос (безпартійний) перед голосуванням за міністра оборони назвав президента Володимира Зеленського зрадником і показав йому середній палець.

Коментарі

Всі новини