Facebook Pixel

Зеленський почав шукати заміну Кличку: ЗМІ дізналися імена кандидатів

Автор
В ОПУ хочуть зняти Кличко з посади голови КМДА — але не знають, як. Фото: Facebook

В ОПУ хочуть зняти Кличко з посади голови КМДА — але не знають, як. Фото: Facebook

В Офісі президента все ще хочуть звільнити мера Києва Віталія Кличка з посади голови КМДА, яку він посідає одночасно з кріслом градоначальника. Тепер на його місце в КМДА на Банковій розглядають кілька кандидатур, повідомило «Дзеркало тижня» з посиланням на власні джерела в ОПУ.

Хто, на думку Банкової, може замінити Віталія Кличка на посту глави КМДА:

  • Перший заступник голови КМДА Олексій Кулеба. Ще Кличко свого часу заявляв, що Кулеба — креатура глави ОПУ Єрмака.
  • Юрій Голік, який координує і піарить проєкт «Велике будівництво».
  • Представник КМУ в Раді Олена Шуляк. У неї є досвід роботи в будівельному бізнесі.

Водночас джерело додало, що в ОПУ до кінця не впевнені в перспективності звільнення Кличка з посади голови КМДА. Переважно тому, що є юридичні моменти: наприклад, невідомо, чи має президент право суміщати посади міського голови Києва та керівника КМДА.

Telegram Logo

Також виникають сумніви в здібностях кандидатів нівелювати вплив Кличка, який залишиться мером. Джерело розповіло, що на Банковій дуже сумніваються в тому, що розглянуті кандидати впораються з цим завданням.

Контекст. В українському політикумі вже досить давно циркулюють чутки про те, що Зеленський хоче замінити Кличка своєю креатурою на посаді голови КМДА.

18 травня Кличко звинуватив владу в політичному тиску після того, як у його будинок прийшли правоохоронці з обшуками. Правоохоронці заявили, що приходили з обшуком до квартири нижче, але Кличко оприлюднив відео, де видно, що люди у формі стукають і дзвонять конкретно в двері його квартири.

20 травня Зеленський на пресконференції заявив, що не може сказати нічого хорошого або поганого про свої взаємини з Кличком.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини