Facebook Pixel

Українська армія відпрацювала нову тактику застосування «байрактарів» і «джавелінів»

ЗСУ провели навчання із застосуванням високотехнологічного озброєння та авіації. Фото: Генштаб ЗСУ

ЗСУ провели навчання із застосуванням високотехнологічного озброєння та авіації. Фото: Генштаб ЗСУ

Збройні сили України провели навчання із використанням високоточної зброї – ударних оперативно-тактичних дронів Bayraktar і протитанкових ракетних комплексів Javelin. Інструкторсько-методичні заняття відбулися на полігоні «Широкий лан» за присутності глави Міноборони Олексія Резнікова.

Quote«Враховуючи досвід бойових дій в районі проведення операції Об’єднаних сил, ми відпрацювали нову тактику їхнього застосування в бойових умовах і продемонстрували командирам бригад і полків. Ми також показали їхнє комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості», — повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.
Фото: Генштаб ЗСУ

Фото: Генштаб ЗСУ

До участі в підсумкових навчаннях за 2021 рік долучилися і Повітряні сили ЗСУ. З використанням ударної та винищувальної авіації вони провели відпрацювання повітряних ударів по потенційному ворогу.

Quote«Ударна авіація – літаки Су-24М та Су-25 під прикриттям винищувачів МіГ-29 та Су-27 наносили ракетно-бомбові удари по наземних цілях. Після чого винищувачі відпрацювали повітряні бої й завдали імітованих ударів по наземних і надводних цілях в акваторії Чорного моря», — вказано в повідомленні.
Фото: Генштаб ЗСУ

Фото: Генштаб ЗСУ

У межах навчань також було здійснено перехоплення військового транспортного літака Ан-26, який начебто захопили терористи.

Telegram Logo

Контекст. Українська розвідка очікує нового російського вторгнення в Україну наприкінці січня – на початку лютого. Американські колеги поділяють ці прогнози й закликають Європу до якнайшвидшого розроблення спільного плану дій для стримування Кремля. Водночас у РФ запевняють, що поширення таких даних — це «істерика», яку нібито штучно нагнітає Вашингтон.

Коментарі

Всі новини