Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Чехії почали процедуру позбавлення повноважень президента Земана

Земан зараз перебуває у лікарні та не може виконувати обов'язки за станом здоров'я. zemanmilos.cz

Земан зараз перебуває у лікарні та не може виконувати обов'язки за станом здоров'я. zemanmilos.cz

У Чехії комітет Сенату із конституції та парламентських процедур погодився із необхідністю позбавити повноважень президента країни Мілоша Земана, у якого погіршився стан здоров’я. Про це повідомляє видання Novinky.cz.

Сенатор Зденек Граба заявив, що стан здоров’я президента не дасть йому можливості повернутися до офісу протягом найближчих декількох тижнів. Очікується, що верхня палата Сенату обговорить можливе позбавлення повноважень Земана 5 листопада. Для ухвалення рішення потрібна згода обох палат.

Контекст. 10 жовтня президента Чехії Мілоша Земана доставили до лікарні незабаром після розмови з прем'єр-міністром країни Андрієм Бабішем, партія якого напередодні програла вибори. 77-річний Земан натепер у відділенні інтенсивної терапії. 18 жовтня голова верхньої палати парламенту Чехії Мілош Вистрчіл заявив, що президент Мілош Земан за станом здоров’я не здатен виконувати обов’язки президента.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Мілош Земан був обраний президентом Чехії у 2013 році, а у 2018-му його переобрали на другий президентський п'ятирічний строк.

Коментарі

Всі новини