Facebook Pixel

Зеленський звільнив очільника Гостомельської СВА після скандалу з закупівлями

Президент Володимир Зеленський звільнив очільника Гостомельської селищної військової адміністрації Сергія Борисюка. Це відбулося після розслідування Bihus.Info та БЕБ про фейкових підрядників, яким адміністрація роздавала мільйони гривень на відбудову громади.

Про це пише Bihus.Info

Іншим розпорядженням Зеленський призначив нового голову адміністрації. Ним став Сергій Смаль.

Які подробиці розслідування проти екс-голови Гостомельської СВА

Bihus.Info опублікували розслідування «Дика відбудова», у якому розповіли про те, що гроші за роботи по відновленню Гостомеля виконують фейкові ФОПи і компанії. Так, наприклад, за документами роботами займається пенсіонерка з Миколаєва, яка свою причетність спростовує, біглий священник з Рівненщини і мешканець тимчасово окупованого Донецька.

У Гостомельській селищній військовій адміністрації пояснили свої дії наслідками повномасштабної війни та необхідністю проводити закупівлі швидко. А також заявили, що перевірка підрядників не є частиною їхніх обов’язків.

Окрім цього, журналісти помітили, що одразу після спілкування журналістів із заступником Борисюка, інформація про всі бюджетні проплати Гостомельської СВА зникла зі спеціалізованого держпорталу.

Роздачею коштів на відбудову в селищі зацікавились і у Бюро економічної безпеки. За інформацією правоохоронців, посадовці адміністрації могли привласнити 5 мільйонів гривень на публічних закупівлях робіт по відбудові Гостомеля.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉