Facebook Pixel

Зеленський звернувся з вимогою позачергового засідання Ради з питання Кабміну

Президент України Володимир Зеленський направив голові Верховної Ради Дмитру Разумкову лист з вимогою скликати позачергове засідання парламенту з питань про Кабінет міністрів і звіт правоохоронних органів.

«Глава держави звернувся з проханням включити до порядку денного засідання питання про розгляд кількох проектів законів і про Кабінет міністрів України. Крім того, президент просить заслухати звіт про діяльність правоохоронних органів», — повідомила в п'ятницю ввечері прес-служба президента.

У прес-службі Верховної Ради повідомлялося про позачергове пленарне засідання на вимогу президента України Володимира Зеленського, яке призначене на 16:00 4 березня 2020 року без вказівки причин.

Telegram Logo

Контекст. Останнім часом ходять чутки про відставку глави уряду Олексія Гончарука і ряду міністрів ключових міністерств. Гончарук повідомив, що зустрічався з бізнесменом Сергієм Тігіпком для обговорення призначення останнього на посаду в Кабмін для посилення роботи уряду за напрямками промисловості та економіки. Однак заяву про відставку не подавав і подібні питання з президентом Володимиром Зеленським не обговорював.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини