Facebook Pixel

Гончарук підтвердив переговори з Тігіпком, але спростував свою відставку

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук не писав заяву про відставку і не обговорював подібних питань з президентом Володимиром Зеленським. При цьому він зустрічався з бізнесменом Сергієм Тігіпком для обговорення призначення останнього на посаду в Кабмін для посилення роботи уряду за напрямками промисловості та економіки.

Про це Гончарук заявив на брифінгу за підсумками засідання Кабміну, відповідаючи на питання The Page.

«Я скільки себе пам'ятаю — мене весь час «звільняють»... Але ніяких заяв я, звісно, не писав, з президентом (Володимиром Зеленським) таких тем не обговорював».

Олексій Гончарук

Олексій Гончарук

прем'єр-міністр України

Прем'єр зазначив, що уряд працює в звичайному режимі. Зараз проводяться переговори про можливе розширення складу Кабміну. В тому числі, таку зустріч Гончарук проводив з Тігіпком.

Telegram Logo
Quote«В останній місяць я зустрічався з 20 людьми. Уряд потребує посилення радниками, можливо, також на якусь посаду в уряді. Нам потрібні люди, які добре розбираються в промисловості», — заявив Гончарук.

Нагадаємо: 25 лютого про можливе призначення прем'єр-міністром Сергія Тігіпка написав Kiev Post. Згодом видання Lb.ua, посилаючись на власні джерела, заявило, що питання призначення Сергія Тігіпка прем'єром «вирішене на 99%».

Пізніше Зеленський особисто підтвердив журналістам, що зустрічався з Тігіпком. Проте не уточнив, що саме він з ним обговорював.

У свою чергу джерела The Page також підтверджують, що Володимир Зеленський розглядає можливість зміни уряду. На посаду майбутнього прем'єр-міністра розглядаються кандидатури Сергія Тігіпка та Валерія Хорошковського.

За інформацією співрозмовника The Page, є дві причини, за яких президент наважився на зміну уряду. Перша — конфлікт між Кабміном і главою Офісу президента Андрієм Єрмаком через пропозицію останнього призначити віцепрем'єр-міністром Юрія Бойка.


Кар'єра Тігіпка почалася з бізнесу, коли 1992 року він переконав бізнесменів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова відкрити банк. На свої гроші він створив Приватбанк, який потім виріс у найбільший приватний банк України. Його націоналізували 2016 року після того, як влада виявила в ньому «дірку» на $5,5 млрд.

Тігіпко, як колишній член уряду часів Віктора Януковича, підпадає під дію закону про люстрацію, тож йому заборонено обіймати державні посади високого рівня.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини