Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: можливі зміни в ОП і в списку найбагатших

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як зазвичай, по вівторках, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, в бізнес-середовищі, в нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Перша новина стосується Офісу президента. Нагадаю, що The Page першим написало про майбутню відставку Андрія Богдана і призначення Андрія Єрмака. Сьогодні джерело в ОП повідомило про те, що найближчим часом Єрмак має намір змінити двох своїх заступників: Кирила Тимошенка та Андрія Смирнова. Перший займався інформаційною політикою і реформою грального бізнесу, другий – реформою судової системи. Хто буде призначений замість них, поки не ясно. Очевидно, що звільнення Смирнова може погіршити роботу ОП з судовою гілкою влади. Якщо, звичайно, замість нього не з'явиться сильніший кандидат.

Ми вже писали про те, що коли одні підприємці втрачають гроші та вплив, інші, навпаки, досить активно ростуть. До другої категорії відносяться Олександр Ярославський і Сергій Тігіпко, які зараз займають 16-е і 17-е місця відповідно в рейтингу, випущеному ІК Dragon Capital разом з виданням «Новий час».

Telegram Logo

До них також може приєднатися Геннадій Буткевич (32-е місце), який веде роботу над запуском низки проєктів, зокрема з виробництва графена, сировини для атомної промисловості й розширення видобутку газу. Якщо всі плани підприємців складуться вдало, можна очікувати потрапляння Ярославського і Тігіпка вже через рік до топ-10, а Буткевича до топ-20 найбагатших бізнесменів країни.

І ще одна новина, яка стосується Андрія Єрмака. Як розповіло The Page інформоване джерело в Офісі президента, Єрмак вів переговори про можливе призначення народного депутата Юрія Бойка на посаду віцепрем'єр-міністра в обмін на голосування ОПЗЖ за введення ринку землі. Проте бунт у фракції «Слуга народу» фактично зірвав ці плани. Втім, сам факт переговорів остаточно зіпсував стосунки між керівництвом ОП і урядом. У кінцевому підсумку керівництво Кабміну може увійти в ще більший конфлікт з Андрієм Єрмаком.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини