Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський здав перший український морський порт у концесію

Президент Володимир Зеленський взяв участь у підписанні угоди про передачу в концесію державних підприємств — «Херсонського морського торговельного порту» та «Адміністрації морських портів України».

У своєму виступі Зеленський поінформував, що обговорив із інвесторами головні деталі — збереження існуючих робочих місць, збільшення робочих місць і заробітних плат у майбутньому.

На думку глави держави, концесія – це «логічно з точки зору країни, яка зараз будується, — вільна, ринкова та демократична».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Безпосереднім підписантом договору стали чиновники Міністерства інфраструктури, які уклали угоду про передачу в концесію херсонського морпорту з компанією «Рисоіл-Херсон».

Згідно з угодою, компанія-концесіонер «Рисоіл-Херсон» інвестує в розвиток порту близько 300 млн грн. Крім цього, понад 18 млн буде вкладено у місцеву інфраструктуру.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Угоду вели Міністерство інфраструктури, проєктний офіс SPILNO, Міжнародна фінансова корпорація (IFC, Група Світового банку) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що робота над концесією портів «Ольвія» (Миколаїв) та «Херсон» триває за графіком, незважаючи на пандемію COVID-19.

24 січня катарська компанія QTerminals перемогла в конкурсі на концесію морського порту «Ольвія».

Наприкінці лютого АМКУ дозволив QTerminals концесію «Ольвії».

20 січня було оголошено про те, що в конкурсі на концесію порту «Херсон» перемогла компанія «Рисоіл-Херсон».

Коментарі

Всі новини