Президент Володимир Зеленський визнає, що Україна програє росії, якщо Сполучені Штати скоротять фінансування. Українських потужностей виробництва зброї недостатньо, щоб переважити рф.
Про це глава держави розповів в інтерв'ю телеканалу Fox News.
«Якщо вони скоротять (фінансування. —
), я думаю, ми програємо. Звичайно, все одно ми залишимося [на полі бою] і будемо боротися. У нас є виробництво, але його недостатньо, щоб переважати. І я думаю, що його недостатньо, і щоб вижити. Але якщо таким буде американський вибір, ми вирішимо, що нам робити», — сказав Зеленський.
Також, відповідаючи на питання журналіста про стан війни, президент зазначив, що перші дні вторгнення були найважчими. Однак наразі будь-який рух залежатиме від єдності.

«Сьогодні все залежить від нашої єдності в Україні, і я вважаю, що дуже небезпечно, якщо ми втратимо єдність в Європі і, що найголовніше, єдність між Україною та США», — наголосив український президент.
Зеленський також розповів, що завершення війни залежить від російського диктатора володимира путіна, проте набагато більше залежить від Вашингтона.
За словами українського президента, путін слабший за США, тому Трамп зможе вплинути на нього, щоб він припинив війну.
«Це буде непросто, але я думаю, якщо використовувати всі інструменти, які є у Сполучених Штатів, так, він зможе. Тому що він набагато сильніший за путіна», — відповів Зеленський.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Як говорити з підлітками, щоб вони почули: як завоювати увагу покоління Z і альфа
Фонд Андрія Матюхи та Good Donations: у «Охматдиті» впровадили систему Thompson