Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Її там немає»: Росгвардія затримала працівників ЗАЕС за передавання даних про військову техніку на станції

Запорізька АЕС: росіяни затримали правників за злив даних про військову техніку на ЗАЕС, якої там нібито немає. Фото: Facebook / ЗАЕС

Запорізька АЕС: росіяни затримали правників за злив даних про військову техніку на ЗАЕС, якої там нібито немає. Фото: Facebook / ЗАЕС

У Росгвардії заявили про затримання двох працівників тимчасово захопленої російськими загарбниками Запорізької АЕС. Їх звинуватили в передаванні даних про розташування військової техніки та солдатів армії рф на станції, йдеться в телеграм-каналі ворожого відомства.

Quote«Як було встановлено, двоє працівників станції передавали націоналістам інформацію про місце розташування особового складу та техніки на території ЗАЕС. Також затримано порушника пропускного режиму, який постачав ЗСУ інформацію про пересування колон російської техніки», — йдеться в повідомленні.

Утім, російська сторона неодноразово заявляла, що не використовує ЗАЕС як військову базу.

Quote«Ми рішуче відкидаємо такі твердження. Ми неодноразово заявляли, що дії наших Збройних сил жодним чином не підривають ядерну безпеку України та не перешкоджають рутинній експлуатації АЕС», — заявляло російське представництво при ООН.

Тиждень тому Міноборони рф рішуче спростовувало наявність військової техніки на об’єкті. Як пише The Insider, 18 серпня керівник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту російської армії генерал-лейтенант Ігор Кирилов заявив, що на Запорізькій АЕС російської бойової техніки немає. Ба більше, він заявив про готовність надати МАГАТЕ докази цього у вигляді фотографій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. У четвер, 25 серпня, на захопленій окупантами Запорізькій електростанції двічі було зафіксовано відключення від енергомережі. Це сталося вперше в історії станції.

У Запоріжжі місцева влада розглянула план евакуації населення на випадок вибуху на Запорізькій атомній електростанції.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини