Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уперше в історії: Запорізька АЕС двічі за день повністю відключалася від енергомережі

Обстріли окупантів спричинили відключення Запорізької АЕС від енергомережі. Фото: pravda.com

Обстріли окупантів спричинили відключення Запорізької АЕС від енергомережі. Фото: pravda.com

У четвер, 25 серпня, на Запорізькій електростанції двічі було зафіксовано відключення від енергомережі. Про це повідомили в «Енергоатомі».

Відключення відбулося через пожежі на золовідвалах Запорізької ТЕС, розташованої поруч із ЗАЕС.

Quote«Сьогодні, 25 серпня 2022 року, через пожежі на золовідвалах Запорізької ТЕС, розташованої поруч із Запорізькою АЕС, двічі відключалася остання (четверта) лінія зв’язку ЗАЕС з енергосистемою України – ПЛ-750 кВ ЗАЕС – «Дніпровська». Три інші лінії зв’язку раніше було пошкоджено під час рашистських обстрілів. Унаслідок цього два енергоблоки станції, що працювали, відключилися від мережі», — йдеться в повідомленні.

У «Енергоатомі» наголосили, що повне відключення ЗАЕС від енергомережі, спричинене діями російських окупантів, сталося вперше в історії станції.

Quote«Власні потреби АЕС в електроживленні наразі забезпечуються з енергосистеми України через лінію зв‘язку ЗАЕС – Запорізька ТЕС», — додали в «Енергоатомі».

Варто зазначити, що після відключення проблем у роботі автоматики зафіксовано не було. Робітники станції продовжують пускові операції з підключення одного з енергоблоків до мережі.

Контекст. Начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту ЗС рф генерал-лейтенант Ігор Кирилов заявив, що рф може зупинити роботу Запорізької атомної електростанції, яка є найбільшою АЕС у Європі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини