Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російські окупанти стягнули ще більше техніки та «міцних орків» на ЗАЕС – «Енергоатом»

Запорізька АЕС: росіяни звезли на станцію додаткову техніку та військових. Фото: ЗАЕС

Запорізька АЕС: росіяни звезли на станцію додаткову техніку та військових. Фото: ЗАЕС

Російські окупанти притягнули на Запорізьку АЕС додаткову військову техніку. Також збільшилася й кількість військових армії рф, що перебувають на об’єкті, повідомили в «Енергоатомі».

За даним компанії, минулої доби на ЗАЕС заїхали ще два російські бронетранспортери та шість спецвантажівок. З ними разом на станцію прибула «чимала кількість міцних орків». Деякі з них ховають свої обличчя під масками, наголошують в «Енергоатомі».

Quote«Загалом на території станції тепер дислоковано понад 40 одиниць військової техніки. Біля першого енергоблоку розміщено 16 військових машин, біля другого – сім. Ще 12 одиниць техніки окупанти загнали під естакаду», — йдеться в повідомленні.

Контекст. Напередодні, 22 серпня 2022 року, перебуваючи в таксі, під ворожий вогонь потрапив один із працівників ЗАЕС – Владислав Мітін. Чоловік помер у лікарні від отриманих поранень. Він працював на об’єкті слюсарем цеху теплової автоматики та вимірювань.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, що питання захопленої окупантами Запорізької АЕС необхідно розв'язувати під час переговорів.

Коментарі

Всі новини