Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Пентагон уважно стежить за діями росії на ЗАЕС

Пентагон стежить за ситуацією на Запорізькій АЕС. Фото Укрінформ

Пентагон стежить за ситуацією на Запорізькій АЕС. Фото Укрінформ

Росія продемонструвала повне ігнорування безпеки українських ядерних об’єктів, її дії навколо Запорізької атомної електростанції є вищою межею безвідповідальності.

Таку думку висловили у Пентагоні, запевнивши, що уважно стежать за ситуацією на Запорізькій атомній електростанції, передає CNN.

Quote«Це ситуація, за якою уряд США та співтовариство національної безпеки спостерігають дуже, дуже уважно», — запевнив чиновник адміністрації.

У Пентагоні дуже стурбовані військовими операціями на будь-яких ядерних енергетичних об’єктах України або поблизу них і будь-якими повідомленнями про пошкодження конкретно Запорізькі лінії електропередач.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми чітко заявили, що бойові дії поблизу атомної електростанції є небезпечними, безвідповідальними, і ми хочемо, щоб бойовики та росія діяли з особливою обережністю та не вживали дій, які призвели б до потенційного викиду радіації», — підкреслив чиновник.

США очікують, що росія поверне Україні повний контроль над Запорізькою АЕС та дотримуватиметься гарантій Міжнародного агентства з атомної енергії, а також надасть доступ до станції, додав він.

Коментарі

Всі новини