Facebook Pixel

«Пане президенте, ми дійшли!» Захисники Харківщини вийшли на держкордон України

Бійці Сил територіальної оборони (ТрО) Харкова відтіснили російських окупантів на одній із ділянок лінії фронту та вийшли до державного кордону України в Харківській області. Про це повідомляє Міноборони України.

Quote«Пане президенте, Верховний головнокомандувачу Збройних сил України, доповідаємо: сьогодні, 15 квітня, 227-й батальйон 127-ї бригади Сил територіальної оборони України вийшов на кордон, на роздільну смугу з Російською Федерацією, з країною-окупантом. Ми дійшли, пане президенте, ми тут!» — сказав один із воїнів.

Про вихід українських захисників на ділянку держкордону також повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Він уточнив, що бійці Сил ТрО відновили прикордонний знак на цій ділянці кордону.

Quote«Захисники Харківщини вийшли на державний кордон України. Пишаємося бійцями 227-го батальйону 127-ї бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, які відновили прикордонний знак на ділянці державного кордону! Дякуємо кожному, хто, ризикуючи життям, звільняє Україну від російських загарбників», — написав Синєгубов.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉