Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Країни-члени ЄС і Велика Британія повністю відмовилися від закупівлі російського вугілля

Заборона на купівлю вугілля з рф в ЄС та Британію набула чинності 10 серпня 2022 року. Фото: Pixabay

Заборона на купівлю вугілля з рф в ЄС та Британію набула чинності 10 серпня 2022 року. Фото: Pixabay

На території Євросоюзу в середу, 10 серпня, після чотиримісячного перехідного періоду набуло чинності рішення про ембарго на імпорт вугілля з росії. Відповідне рішення є складником п’ятого пакета санкцій, який було схвалено на початку квітня поточного року.

Так само 10 серпня від російського ресурсу повною мірою відмовилася й Велика Британія.

Як пише DW, у ЄС добре усвідомлюють, що цей крок не зупинить війну, однак ціна, яку росії доводиться сплачувати за свою агресію, стає дедалі вищою. Найбільше від цього постраждають вугільні регіони рф і державна компанія «РЖД». Видання зазначає, що повною мірою компенсувати втрати Кремлю не вдасться навіть завдяки перенаправленню вантажів до Азійського регіону. Збитків зазнають також і російські порти, орієнтовані на вугільний експорт.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Наразі дефіциту на світовому ринку вугілля не спостерігається. Ціна на ресурс підвищилася до понад $300 за тонну, тоді як на початку минулого року показник перебував на позначці $60 за тонну. Станом на минулий рік країни ЄС імпортували з рф майже 49 млн тонн вугілля.

Контекст. Нагадаємо: 21 липня Євросоюз запровадив черговий (сьомий) пакет обмежувальних заходів щодо росії через війну в Україні.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини