Facebook Pixel

ЄС запровадив санкції щодо ще вісьмох росіян за підрив суверенітету України

ЄС запровадив нові санкції проти росіян. Фото: Unsplash / Carl Campbell

ЄС запровадив нові санкції проти росіян. Фото: Unsplash / Carl Campbell

Європейська рада затвердила рішення, яким будуть застосовані санкції у вигляді заморожування активів та заборони на в'їзд до ще вісьмох осіб за активну підтримку дій та реалізацію політики, які загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України. Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.

Quote«Рада вважає, що цих вісьмох осіб варто внести до списку осіб, структур та органів, щодо яких запроваджено обмежувальні заходи за їхню роль у підриві або загрозі територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України», — ідеться в повідомленні.

Зокрема, до списку осіб, внесених до санкційного списку ЄС, входять співробітники правоохоронних органів: судді, прокурори та працівники служб безпеки, відповідальні за виконання російського законодавства в незаконно анексованих Криму та Севастополі.

Quote«Ці люди ухвалювали упереджені рішення за політично вмотивованими справами, переслідували або придушували противників незаконної анексії Криму та Севастополя», — повідомляється в пресрелізі ЄС.

Під санкції, зокрема, потрапили суддя Верховного суду Республіки Крим Галина Редько, начальник УФСБ у Республіці Крим та місті Севастополі Леонід Михайлюк, суддя Київського районного суду міста Сімферополя Андрій Долгополов та прокурор Південного військового округу Євген Колпіков.

Telegram Logo

У пресрелізі ЄС уточнюється, що тепер під санкціями, пов'язаними з порушенням територіальної цілісності України, перебувають 185 фізичних та 48 юридичних осіб.

Контекст. У вересні у Євросоюзі домовилися про продовження санкцій проти Російської Федерації за її агресію проти України ще на пів року. Ідеться про персональні санкції проти осіб і компаній, відповідальних за «підрив або загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України». Обмежувальні заходи діятимуть до 15 березня 2022 року.

Коментарі

Всі новини