Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Єврокомісія пропонує скасувати мита на український експорт

ЄС може скасувати мита на український експорт. Фото: facebook.com/dshmyhal

ЄС може скасувати мита на український експорт. Фото: facebook.com/dshmyhal

Європейська комісія запропонувала тимчасово зупинити на рік імпортні мита на весь український експорт до країн Європейського Союзу. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

Quote«Європейська комісія запропонувала сьогодні скасувати на один рік імпортні мита на весь український експорт до ЄС. Вдячний Єврокомісії та віцепрезиденту Єврокомісії Валдісу Домбровскісу за цей безпрецедентний жест підтримки України у війні. Цей крок допоможе українським виробникам і експортерам під час російської агресії», — зазначив Шмигаль.

Прем’єр підкреслив, що ЄС ніколи раніше не вживав таких масштабних заходів із лібералізації торгівлі щодо жодної країни.

За його словами, для українського бізнесу це відкриває додаткові можливості, а продукція стає більш конкурентоздатною на європейському ринку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Він розповів, що уряд має домовленості й веде переговори з Польщею, Румунією, Литвою, Німеччиною та іншими країнами, аби пустити український експорт через порти цих країн.

Quote«Ми зруйнували плани ворога на повну блокаду нашої економіки. Працюємо далі, аби крім країн ЄС і Великої Британії рішення про скасування мит на українську продукцію ухвалили й інші наші союзники», — додав прем’єр.

Коментарі

Всі новини