Facebook Pixel

ЄС почне приймати українські COVID-сертифікати з 20 серпня. Як вони працюватимуть

ЄС буде приймати COVID-сертифікати в застосунку «Дія» з 20 серпня. Фото: Мінціфри

ЄС буде приймати COVID-сертифікати в застосунку «Дія» з 20 серпня. Фото: Мінціфри

Українські COVID-сертифікати, які вже визнав Європейський Союз, країни ЄС будуть приймати з 20 серпня.

Про це йдеться на сайті Європейської комісії. Такі ж рішення було ухвалено і щодо Північної Македонії й Туреччини.

Quote«Ці країни будуть підключені до системи ЄС, і COVID-сертифікати, видані Північної Македонією, Туреччиною і Україною, будуть прийматися в ЄС із завтрашнього дня на тих же умовах, що й цифрові COVID-сертифікати ЄС», — ідеться в повідомленні.

Крім того, ці країни визнали цифровий COVID-сертифікат Європейського Союзу для поїздок на території інших країн і прийняття іноземних громадян на свої території. Це сприятиме безпечним подорожам до ЄС і з нього.

Telegram Logo
Quote«Я радий бачити, що список країн, які впроваджують систему на основі цифрового COVID-сертифіката ЄС, неухильно зростає, і ми встановлюємо стандарти на міжнародному рівні. Це допоможе полегшити безпечне пересування, зокрема за межі нашого Союзу», — заявив європейський комісар із питань юстиції Дідьє Рейндерс.

Водночас європейський комісар із питань сусідства та розширення Олівер Варгеї привітав країни та висловив надію, що найближчим часом до системи цифрових COVID-сертифікатів приєднається ще більше сусідів ЄС.

Контекст. 4 серпня українці дізналися, що українські COVID-сертифікати в застосунку «Дія» успішно пройшли технічне оцінювання у Європейському Союзі. 19 числа стало відомо, що ЄС офіційно їх визнав.

Коментарі

Всі новини