Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Міжнародна допомога: ЄБРР виділив Україні два мільярди євро

ЄБРР виділив Україні два мільярди євро. Фото: ebrd.com

ЄБРР виділив Україні два мільярди євро. Фото: ebrd.com

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) оголосив про початковий пакет заходів для України на суму два мільярди євро, щоб допомогти, зокрема, постраждалим від війни громадянам і компаніям. Про це повідомляється на сайті банку.

Quote«Наші акціонери цілком підтримали цей пакет, і наші співробітники вже працюють на місцях щодо реалізації цих кроків. Ми зіткнулися з безпрецедентною кризою, але впродовж усієї своєї історії ми були банком, який готовий прийняти виклик. Народ України користується нашою повною підтримкою», — заявила президентка ЄБРР Оділь Рено-Бассо.

Очікується, що фінансування буде надано в найкоротші строки для підтримки українських компаній, наприклад, у вигляді відтермінованих кредитів, підтримки ліквідності й торгового фінансування. Там, де це можливо, підприємствам допоможуть переїхати, щоб їхня робота могла тривати.

Крім того, розроблена Банком програма забезпечення стійкості та засобів до існування допоможе країнам, які безпосередньо постраждали через наплив українських біженців.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Банк також пообіцяв зробити все можливе, щоб допомогти у відновленні країни щойно дозволять умови.

Нагадаємо: 24 лютого о 04:50 президент РФ Володимир Путін фактично оголосив війну Україні, а російські війська розпочали вторгнення на територію нашої країни.

The Page стежить за розвитком ситуації та регулярно інформує про найважливіші події.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини