Facebook Pixel

ЄБРР наступного року надасть «Київтеплоенерго» 140 млн євро

В'ячеслав Бінд. Фото: УНІАН

В'ячеслав Бінд. Фото: УНІАН

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» на початку 2020 року планує отримати кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на 140 млн євро. Про це повідомив директор підприємства В'ячеслав Бінд, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Цей кредит «Київтеплоенерго» потрібен для того, щоб реалізувати три проєкти з оновлення муніципальної системи теплопостачання.

За ці гроші підприємство зокрема планує закрити 45 дрібних котелень із 220, якими воно володіє, замінити конденсаційний теплообмінник на малому блоці ТЕЦ-5, а також встановити нові генеруючі потужності на ТЕЦ-6 (окупність останнього проєкту складе три роки).

Telegram Logo

Передбачається, що кредит ЄБРР надасть на 12 років з можливим трирічним пільговим періодом.

Заступник директора «Київтеплоенерго» з фінансів Катерина Саркісова зазначила, що під ці проєкти необхідно отримати гарантії Київради.

«Наш проєкт конкурує з тими, які передбачають оновлення тролейбусно-автобусного парку в Києві, рухомого складу метро і будівництво транспортних розв'язок. Дуже сподіваємося, що оберуть проєкт «Київтеплоенерго», адже він дуже складний з точки зору реалізації», — додала Саркісова.

Під який з цих проєктів надати гарантії, Київрада ухвалюватиме рішення в 2020 році.

Коментарі

Всі новини