Facebook Pixel

В Україні спростили подання документів для отримання статусу безробітного

Кабмін зробив процес набуття статусу зареєстрованого безробітного більш простим, а також уточнив процедуру його отримання через інтернет.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

Уточнено порядок набуття статусу зареєстрованого безробітного онлайн на засіданні Кабінету Міністрів 30 березня. Також було затверджено новий порядок реєстрації, перереєстрацію зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Quote«Надання статусу безробітного буде і далі проходити, у тому числі, у електронній формі. Це полегшить процес подання документів внутрішньо переміщеним особам, особам, які перебувають на тимчасово окупованій території, або на території, на якій ведуться бойові дії. Також спрощується процес реєстрації для людей, які втратили документи, або у яких досі не були розірвані трудові відносини з роботодавцем, який знаходиться на території, де ведуться активні бойові дії», — сказала перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко.

Міністерство уточнило, що в новому порядку реєстрації та перереєстрації зареєстрованих безробітних передбачено зміни щодо умов набуття статусу зареєстрованого безробітного. Тепер у цей статус можуть бути зареєстровані і члени добровольчих формувань територіальної громади, а також особи, які залишаються на обліку під час воєнного стану.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉