Facebook Pixel

Уряд розширив критерії для надання допомоги з часткового безробіття

Кабінет міністрів розширив перелік критеріїв, за якими надається допомога з часткового безробіття.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Quote«Уряд затвердив зміни про Порядок надання допомоги з часткового безробіття, погодивши його із Законом України «Про зайнятість населення». У новому Порядку розширено перелік критеріїв, за якими надається допомога з часткового безробіття, зокрема, щодо відсутності в роботодавця або фізичної особи — підприємця, яка є застрахованою особою, заборгованості перед державним (місцевим) бюджетом понад 6 місяців», — йдеться в повідомленні.

Таке рішення було ухвалено на засіданні Кабінету міністрів України 3 березня 2023 року. Передбачено, що цього року допомогою з часткового безробіття зможуть скористатися 21 тис. українців. На це передбачено 226 млн грн.

Quote«Упевнені, що таке рішення матиме позитивний вплив на ринкове середовище, забезпечення захисту прав та інтересів суб'єктів господарювання, ринок праці й рівень зайнятості населення. Оскільки надання допомоги з часткового безробіття працівникам і фізичним особам — підприємцям сприятиме збереженню зайнятості населення та запобіганню зростанню безробіття», — сказала перший віцепрем’єр-міністр – міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Зазначається, що перерахування коштів на поточний рахунок фізичній особі — підприємцю, яка є застрахованою особою, або роботодавцю для виплати працівникам допомоги з часткового безробіття здійснюється регіональним центром зайнятості.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉