Facebook Pixel

США надавали Україні зброю безпрецедентно швидко, а з ленд-лізом процес прискориться – Квін

Швидкість передачі Україні зброї з початку війни була досі небаченою, а з ленд-лізом цей процес лише прискориться. Про це повідомила тимчасово повірена в справах США Крістіна Квін в інтерв’ю «24 каналу».

Quote«З ленд-лізом усе буде набагато швидше. Адже швидкість, з якою ми вже надали Україні зброю, є безпрецедентною, як порівняти з минулим. Наприклад, процес надання 90 одиниць гаубиць тривав приблизно тиждень», — зазначила вона.

Також Квін наголосила на спрямуванні нашій державі $40 млрд допомоги. За її словами, це дасть американському президенту Джо Байдену не лише більше можливостей, а й ресурсів.

Контекст. Як уже писало The Page, 28 квітня президент США Джо Байден запросив Україні допомогу в розмірі $33 млрд, зокрема, понад $20 млрд у вигляді військової допомоги. Того самого дня Конгрес США майже одностайно схвалив ленд-ліз, а пізніше суму допомоги збільшили приблизно до $40 млрд. За неї за скороченою процедурою мали проголосувати ще минулого тижня, але один із сенаторів-республіканців, якого називають проросійським, не підтримав закон, фактично заблокувавши швидкий процес ухвалення та змусивши парламент США проходити звичайну довгу процедуру.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉